Polski Rosyjski

Wszystkie Kategorie

Masz pytania ?

Informacje o firmie

Firma handlowo usługowa „Euto-Trans Auto-Centrum”.

    Głównym sektorem działalności firmy jest branża motoryzacyjna. Oferujemy szeroką gamę części samochodowych, olejów samochodowych zarówno zagranicznych, jak i polskich producentów. Posiadamy także duży wybór filtrów samochodowych,  akcesoriów tuningowych, kosmetyków samochodowych, płynów ekspoatacyjnych, smarów, wycieraczek oraz innych akcesoriów samochodowych. Naszą ofertę poszerzyliśmy także o wyposażenie warsztatów i narzędzia a w planach mamy dodanie kolejnych kategorii w najbliższym czasie.

      Od początku swojej działalności staramy się poznawać potrzeby klienta, by zapewnić mu jak najlepszą obsługę. Szczególnie dbamy więc o bezpośredni kontakt z odbiorcą, gwarantujemy fachową obsługę i służymy rzetelną informacją. Produkty, które oferujemy swoim klientom są zawsze najwyższej jakości i z powodzeniem specjaliści, fascynaci oraz zwykli użytkownicy samochodów.

      Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno sklepy motoryzacyjne, warsztaty, stacje benzynowe oraz stacje obsługi, jak i klientów detalicznych. Dołożymy wszelkich starań, by zapewnić Państwu kompleksową i fachową obsługę.

 

Euro-Trans Auto-Centerum Stanisław Misiura
ul. Jagiełły 32
14-500 Braniewo
tel: 55 243 92 10

e-mail do biura: biuro@cars-center.pl
NIP: 582-000-13-43

Rachunek bankowy:

Braniewsko-Pasłęcki bank spółdzielczy z siedzibą w Pasłęku: 09 8313 0009 0031 4048 2000 0030