Polski Rosyjski

Wszystkie Kategorie

Masz pytania ?

Bosch service

Bosch Service - sieć warsztatów o najwyższym standardzie

Bosch Service to marka z wieloletnią tradycją, słynąca na świecie z wysokiego standardu oferowanych usług motoryzacyjnych. Zapewnienie profesjonalizmu i wysokiego standardu oferowanych usług jest celem nadrzędnym dla każdego Bosch Service. 

Rodzaj świadczonych usług

Sieć Bosch Service skupia w swoich ramach zarówno serwisy kompleksowo obsługujące pojazdy wszystkich marek - pod nazwą Bosch Car Service, jak też serwisy specjalistyczne - pod nazwą Bosch Diesel Service i Bosch Diesel Centrum.

Bosch Car Service to nowoczesny warsztat samochodowy, oferujący kompleksowe usługi w zakresie elektrotechniki, elektroniki samochodowej, napraw układów ABS/ASR/ESP, diagnostyki silników benzynowych i wysokoprężnych, diagnostyki układów hamulcowych, elektroniki pokładowej i elektroniki podwozia, przeglądów okresowych, obsługi klimatyzacji i napraw typowo mechanicznych, jak wymiana pasków rozrządu, klocków i tarcz hamulcowych, amortyzatorów oraz sprzęgieł. Szczegóły dotyczące zakresów usług poszczególnych warsztatów znajdziecie Państwo w wykazie serwisów.

Oprócz świadczonych usług naprawczych w każdej stacji Bosch Car Service dostępna jest szeroka gama części i akcesoriów samochodowych firmy Bosch stosowanych również na wyposażeniu fabrycznym wszystkich producentów samochodów osobowych i ciężarowych.


 

Nasz warsztat jest autoryzowaną stacją Bosch-Service w zakresie napraw:

  • Bosch Car Service - kompleksowa naprawa samochodów z silnikami benzynowymi i Diesla

Obsługujemy pojazdy:

  • osobowe
  • dostawcze do 3.5t

Oferujemy następujące usługi dodatkowe:

  • serwis klimatyzacji
  • serwis ogumienia
  • przechowalnia ogumienia

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o usługach firmy Bosch zapraszamy na stronę główną Bosch Service www.bosch-service.pl.